Color: gray
Plug:5pin
Length: 3m
Sensor type: Adult/Child/Neonate/Ear/Forehead/Animal
Compatible brand: Contec
Compatible model: CMS60C/CW/D/DW CMS60 PM60D CMS5000C CMS5100 CMS6000/7000/8000/9000
Packaging: 1 piece/bag
Additional information
Color
Ships From
China
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Compatible with spo2 Sensor of Contec” Cancel reply
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Shipping & Delivery
wd-ship-1
wd-ship-2
Fast and Reliable Shipping
Related products
Compare
CONTEC CA10S Capnograph Sidestream Method
Health & Household
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
Compare
Cofoe 3 in 1 Cholesterol Uric Acid Blood
Health & Household
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
Christmas New Disney Yoda Figure Grogu
Film and television surroundings Mandalorian Yoda master baby Yoda doll
Digital Spirometer Reusable Mouthpiece Pipe
Reusable mouthpieces for CONTEC Digital Spirometer SP10/SP10W/SPM-A/SP10BT/SP100/SP70B/SP80B.
MINDRAY IPM9800 IPM10 UMEC6 UMEC8
T5 T8 IPM9800 IPM10 UMEC6 UMEC8
-4%
220V 1.5L Household Electric Kettle Automatic
Product parameter Voltage: 220V Power: 800W Capacity: 1.5L Product size: 17*21*25cm
Reusable Mouthpiece Pipe for CONTEC
-29%