Color: gray
Plug:5pin
Length: 3m
Sensor type: Adult/Child/Neonate/Ear/Forehead/Animal
Compatible brand: Contec
Compatible model: CMS60C/CW/D/DW CMS60 PM60D CMS5000C CMS5100 CMS6000/7000/8000/9000
Packaging: 1 piece/bag
Additional information
Color
Ships From
China
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Compatible with spo2 Sensor of Contec” Cancel reply
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Shipping & Delivery
wd-ship-1
wd-ship-2
Fast and Reliable Shipping
Related products
-29%
Compare
3 X Mould Remover Foam Spray
Health & Household
3 X Mould Remover Foam Spray – The Most Effective Black Mould Remover
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
Compare
50pcs/Lot Medical Sterile Vacuum Blood
Health & Household
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
Digital Spirometer Reusable Mouthpiece Pipe
Reusable mouthpieces for CONTEC Digital Spirometer SP10/SP10W/SPM-A/SP10BT/SP100/SP70B/SP80B.
-4%
220V 1.5L Household Electric Kettle Automatic
Product parameter Voltage: 220V Power: 800W Capacity: 1.5L Product size: 17*21*25cm
-17%
CONTEC SC12 Portable Single Head Stethoscope
CONTEC SC12 Singal Head Acoustic Stethoscope DIagnostic Cardiology Heart Lung Sound
Christmas New Disney Yoda Figure Grogu
Film and television surroundings Mandalorian Yoda master baby Yoda doll
-21%
110mm*20m Thermal Printer Paper EKG