Color: gray
Plug:5pin
Length: 3m
Sensor type: Adult/Child/Neonate/Ear/Forehead/Animal
Compatible brand: Contec
Compatible model: CMS60C/CW/D/DW CMS60 PM60D CMS5000C CMS5100 CMS6000/7000/8000/9000
Packaging: 1 piece/bag
Additional information
Color
Ships From
China
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Compatible with spo2 Sensor of Contec” Cancel reply
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Shipping & Delivery
wd-ship-1
wd-ship-2
Fast and Reliable Shipping
Related products
Compare
MINDRAY IPM9800 IPM10 UMEC6 UMEC8
Health & Household
T5 T8 IPM9800 IPM10 UMEC6 UMEC8
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
Compare
Compatible For Nihon Kohden ECG
Health & Household
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
Christmas New Disney Yoda Figure Grogu
Film and television surroundings Mandalorian Yoda master baby Yoda doll
Professional Ear Wax Removal Tool Sets
20 Inches Levi Reborn Baby Realistic Vinyl
Tracheotomy whole larynx cannula adult half larynx
-4%
220V 1.5L Household Electric Kettle Automatic
Product parameter Voltage: 220V Power: 800W Capacity: 1.5L Product size: 17*21*25cm
New Rechargeable Baby Nose Cleaner Silicone
Specifications: Material: PP+silicone Color: Light green Weight: 0.24kg Packing size: 10.5*5*23cm Battery: Lithium battery, 500 mA Life time: one week