Color: gray
Plug:5pin
Length: 3m
Sensor type: Adult/Child/Neonate/Ear/Forehead/Animal
Compatible brand: Contec
Compatible model: CMS60C/CW/D/DW CMS60 PM60D CMS5000C CMS5100 CMS6000/7000/8000/9000
Packaging: 1 piece/bag
Additional information
Color
Ships From
China
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Compatible with spo2 Sensor of Contec” Cancel reply
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Shipping & Delivery
wd-ship-1
wd-ship-2
Fast and Reliable Shipping
Related products
-4%
Compare
220V 1.5L Household Electric Kettle Automatic
Health & Household
Product parameter Voltage: 220V Power: 800W Capacity: 1.5L Product size: 17*21*25cm
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
Compare
Christmas New Disney Yoda Figure Grogu
Health & Household
Film and television surroundings Mandalorian Yoda master baby Yoda doll
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
Spo2 Sensor Adapter Cable of GE-Datex-Ohmeda
Spo2 Sensor Adapter/Extension Cable of GE-Datex-Ohmeda Monitor ,TS-G3 Extension cable For Trusignal DB 9P Sensor Color: gray Plug: 11pin Length: