Color: gray
Plug:5pin
Length: 3m
Sensor type: Adult/Child/Neonate/Ear/Forehead/Animal
Compatible brand: Contec
Compatible model: CMS60C/CW/D/DW CMS60 PM60D CMS5000C CMS5100 CMS6000/7000/8000/9000
Packaging: 1 piece/bag
Additional information
Color
Ships From
China
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Compatible with spo2 Sensor of Contec” Cancel reply
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Shipping & Delivery
wd-ship-1
wd-ship-2
Fast and Reliable Shipping
Related products
Compare
50pcs/Lot Medical Sterile Vacuum Blood
Health & Household
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
Compare
20 Inches Levi Reborn Baby Realistic Vinyl
Health & Household
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
-20%
NUK Baby Bottle Cleaner
Baby Products, Health & Household
Spo2 Sensor Adapter Cable of GE-Datex-Ohmeda
Spo2 Sensor Adapter/Extension Cable of GE-Datex-Ohmeda Monitor ,TS-G3 Extension cable For Trusignal DB 9P Sensor Color: gray Plug: 11pin Length:
Reusable Mouthpiece Pipe for CONTEC
Portable Inhaler Cup Universal Nebulizer
-4%
220V 1.5L Household Electric Kettle Automatic
Product parameter Voltage: 220V Power: 800W Capacity: 1.5L Product size: 17*21*25cm